Прискорені терміни постачання обладнання та комплектуючих в Україну

Прискорені терміни постачання обладнання та комплектуючих до України.
(067) 2857770; (094) 9542546
    У всьому світі виробники електроніки зіткнулися з дефіцитом чіпів, мікросхем та електронних компонентів, а кінцеві споживачі з подорожчанням обладнання та збільшенням термінів його постачання. Почалося все це не вчора, а коли скінчиться – ніхто не знає.
    Ми пропонуємо нашим клієнтам оптимально прискорені терміни постачання обладнання та запасних частин з усього світу різних виробників.
    Компанія Інженерне Бюро Авіган працює з 2007 року і має партнерські відносини та зв'язки з багатьма виробниками, постачальниками та підприємствами по всій земній кулі. Завдяки встановленим надійним контактам з різними постачальниками у різних регіонах світу ми маємо доступ до різних складів обладнання, що комплектує з усього світу.
Офіційне постачання обладнання
ABB, SIEMENS, WIKA. ETI, ALFA LAVAL, Schneider Electric, Camozzi, FESTO, Allen Bradley, B&R, Balluff, Barksdale, Banner Engineering, Baumer, Baumuller, Beckhoff, Bosch Rexroth, Belimo, Carlo Gavazzi, Contelec, Danfoss, Datasensor, Datalogic, DOL Sensor, EGE-Elektronik ,Elobau, Endress+Hauser, Euchner, Greisinger, HEIDENHAIN, Harting, IFM Electronic, IPF Electronic, JUMO, Keyence, Kollmorgen, Kriz Sensors, Krohne, Kronenberg, Kromschroder, Landis+Gyr, Lappkabel, Leuze, Mennekes, Magnet Schultz, Mercotac, Moeller, Murrelektronik, MTL Instruments, MTS Sensor,Mitsubishi, Omron, Parker Hannifin, Phoenix Contact, PILZ, Prysmian, Pepperl+Fuchs, Red Lion Controls, RITTAL, ROPEX , Schmersal, Sew Eurodrive, SICK, EATON, Weidmuller, WEG
    У ситуації, коли терміни поставок обладнання та запасних частин в Україну збільшився в кілька разів, велике практичне значення для промислових підприємств має наявність ЗІПу (комплекти запасних частин, інструментів та приладдя) для своєчасного проведення робіт з технічного обслуговування та ремонту обладнання, а також для забезпечення ефективності виробництва серійних виробів.
Нам довіряють свої гроші


 
У разі необхідності або неможливості швидкого постачання, наші технічні фахівці допоможуть вам підібрати заміну обладнання та комплектуючих 
На сьогоднішній день ми можемо запропонувати до прискореного постачання в Україну різного ряду обладнання, технологій та рішень, у сфері енергозбереження та автоматизації виробництва, які можуть бути застосовані на більшості підприємств:
✅ ПРОМИСЛОВІ КОМПОНЕНТИ АВТОМАТИЗАЦІЇ
       Промислові програмовані логічні контролери провідних світових виробників, панелі оператора, системи машинного зору, промислові системи зв'язку та комунікації, промислові автомати, контактори, реле, теплові захисту, таймери, розподільні пристрої, електрощити, шафи з підвищеним захистом від вологи та пилу, віддалені системи доступу SCADA системи.
✅ КОНТРОЛЬНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
       Датчики граничного та безперервного вимірювання рівня, датчики температури, датчики тиску, витратоміри, реєстратори, прилади вимірювання та аналізу рідини, датчики розділу фаз
✅ ПРОМИСЛОВІ СЕНСОРИ
        Датчики індуктивні, ємнісні, оптичні, ультразвукові, датчики переміщень, датчики вібрації та прискорення, енкодери
✅ ПРОМИСЛОВА ПРИВІДНА ТЕХНІКА
       Перетворювачі частоти; Пристрої плавного пуску та гальмування; Привод постійного струму; сервоприводу; Двигуни та мотор-редуктори.
✅ ПРОМИСЛОВА ТРУБОПРОВІДНА АРМАТУРА
      Пропускні та запобіжні клапани; конденсатовідвідники та повітровідвідники; Запірні та кульові клапани; Регулятори тиску; Оглядове скло; Поплавкові клапани; Фільтри та брудоуловлювачі.
✅ ПРОМИСЛОВА ПНЕВМАТИКА
       Пневморозподільники, пневматичні циліндри та приводи, фітинги та трубки,
вакуумне обладнання, обладнання для змащення та обдування.
✅ ПРОМИСЛОВА ГІДРАВЛІКА
       Гідравлічні насоси, клапани контролю тиску, розподільні клапани, гідроциліндри
✅ РІЗНЕ
   Теплообмінники, автоматичні промислові фільтри, декантери 2х та 3х фазні, фільтр преси, фільтри тонкого очищення та ін.
 
Починаючи з 2011 року, галузь виробництва напівпровідників зіткнулася з різними катастрофами, які призвели до повної зупинки заводів, або значно збільшили терміни постачання електронних компонентів. Наприклад, після аварії на АЕС Фукусіма було закрито заводи з виробництва напівпровідників Shin-Etsu Chemical та MEMC Electronic Materials, а це 25% світового виробництва кремнієвих пластин.
У 2020 році для боротьби з поширенням та запобіганням інфекції на кілька місяців було закрито безліч фабрик, починаючи з виробників чіпів, електронних компонентів і закінчуючи виробниками готових пристроїв. Це викликало брак базових компонентів, і, як наслідок, ще більші труднощі з виробництвом споживчої та промислової електроніки.
Заводи виробників напівпровідникових пластин TSMC та Samsung Electronics забиті під зав'язку, а для розширення виробництва їм потрібно 2-3 роки на будівництво нових потужностей. Багато галузей уже страждають від нестачі та відсутності електронних компонентів, збільшилися також стандартні терміни постачання з 3-5 тижнів – до 25-52 тижнів, і поки що неясно коли стабілізується ситуація з постачанням обладнання в Україну.