Дистанційне робоче місце сервісного інженера

Дистанційне автоматизоване робоче місце сервісного інженера (УАРМСІ)

Встановивши систему віддаленого робочого місця сервісного інженера чи оператора, ви зможете вирішити наступні завдання:
✅ проводити сервісний інжиніринг з будь-якого зручного місця
✅ своєчасно виявляти проблеми та неполадки на вашому виробництві
✅ запобігати майбутнім аварійним ситуаціям
✅ аналізувати поточний стан обладнання
✅ вносити при необхідності зміни та коригування до програмно-апаратного комплексу АСУ ТП вашого виробництва або окремого вузла та технологічної лінії
Віддалене робоче місце сервісного інженера, яке пропонує наша компанія під ключ, це апаратно-програмний комплекс.

       Інженерне бюро Авіган пропонує послуги віддаленого обслуговування вашого виробництва, обладнання, технологічних ліній.
   За допомогою інтегрування нашого віддаленого автоматизованого робочого місця інженера та налаштування необхідного обладнання ми забезпечуємо максимально можливе безпечне віддалене сервісне обслуговування ваших виробничих завдань.
 
Впроваджуючи рішення з віддаленим автоматизованим робочим місцем сервісного інженера та укладаючи договір на технічне та/або сервісне обслуговування, ви підвищуєте відмовостійкість вашого підприємства і більше не залежите від багатьох випадкових факторів:
- технічний фахівець не прийшов на роботу/звільнився/захворів тощо.
- ви провели модернізацію обладнання, виробництва та ваш поточний технічний персонал не має необхідної кваліфікації, достатніх знань та досвіду для виконання технічного обслуговування та підтримки, виконання своєчасних регламентних робіт

Ми допоможемо вам аналізувати та автоматизувати багато рутинні та штатні процеси, які здатні впливати на продуктивність вашого виробництва та технологічного циклу, запобігти аварійним ситуаціям, скоротити позапланові простої обладнання до мінімуму.
Аналіз поточного стану роботи технологічних ліній, виробничих процесів, окремих енергосистем online/offline
Проаналізувавши поточний технічний стан вашого обладнання, КВП, ми допоможемо вам вчасно визначитися з майбутніми замінами, запобігти виходу їх ладу обладнання та зупинку виробництва.
Ми складемо вам графік та допоможемо чи проведемо регламентні роботи з технічного обслуговування вашого обладнання для завчасного усунення несправностей.
Одна з чергових проблемних ситуацій, що виникають на виробництві, - вийшло з ладу обладнання, а наявність в Україні немає, обладнання або запчастину вже знято з виробництва.
   
       По суті весь або майже весь ваш штатний технічний персонал може бути замінений нашою кваліфікованою інженерною групою у складі якої різні технічні фахівці: інженери, КіПівці, автоматники, енергетики та програмісти виробничих промислових систем; платіть як за одного кваліфікованого спеціаліста, а отримуєте професійний інженерний склад.
 
       Віддалене робоче місце сервісного інженера дозволяє інженеру, технічному персоналу дистанційно обслуговувати, контролювати і при необхідності керувати своєчасним усуненням несправностей. Дає можливість технічному персоналу віддалено проводити сервісні роботи із захищених каналів зв'язку з будь-якого місця.
 
Перед укладенням договору технічного обслуговування, включаючи встановлення системи, віддалене робоче місце сервісного інженера необхідно:

Провести обстеження-технічний аудит лінії та/або технологічного вузла
-Визначення завдань обов'язкових до виконання
-Визначення завдань, що носять рекомендаційний характер (не термінові)
-Визначення обсягів і типу робіт яку виконує наша компанія АВІГАН на аутсорсингу за профілем КВП
-розробка/складання індивідуального регламенту роботи та/або обслуговування з кожним конкретним Замовником (визначення номенклатури обладнання, - визначення типу та числа технологічних вузлів датчиків/виконавчих механізмів/ електрощитів/щитів АСУ ТП тощо).
Розробка та відновлення схем та документації (при необхідності)
-розробка електричних схем
-розробка схем та алгоритмів роботи автоматики
Обслуговування / заміна / модернізація систем АСУТП та електрощитів, обладнання КВП
Встановлення системи повного або часткового дистанційного контролю та/або керування технологічним вузлом/лінією (за згодою із Замовником)